Loading...
Головна2019-02-20T16:48:52+00:00

Про Компанію

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ»  передова і стабільна компанія, що динамічно розвивається в сфері постачання бурового обладнання, яке користується стабільним попитом на українському ринку.

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ» – єдиний в Україні дилер бурових доліт українського виробництва (ТОВ «Універсальна бурильна техніка» м. Дрогобич ). Завод працює на ринку з 1946 р. Завод є єдиним українським виробником бурових доліт, шарошечні розширювачів, лопатевих калібраторів, бурильних головок, бурзамків для нафтогазової та гірничодобувної промисловості.

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ» тісно і плідно працює з виробниками бурової техніки і супутніх матеріалів різних країн – Румунії (UPETROM 1 May, AXON), Російської Федерації (ТОВ «Завод Волна», Волгоград, ТОВ ЗМП «БАЗИС», Челябінськ )

Наше головне завдання – надати Замовникам якісне бурове обладнання та копмлект різної конфігурації. Ми завжди в курсі останніх розробок і тенденцій в сфері бурового обладнання і прагнемо запропонувати своїм клієнтам все необхідне для якісної роботи

Наші Партнери